Kontaktinformācija

Liepājas muzejs

Kūrmājas prospekts 16
Liepāja
3401, Latvija

+371 29605223

liepajas.muzejs@liepaja.lv

MUZEJA DARBA LAIKS

No trešdienas līdz svētdienai no plkst. 10 līdz 18. Pirmdienās, otrdienās - slēgts.

 

 

 

Dace Kārkla

direktore

+371  26476528

+371  634 22960

dace.karkla@liepaja.lv

Ineta Stadgale

projektu vadītāja

+371 63422960

ineta.stadgale@liepaja.lv

Rita Krūmiņa

galvenā krājuma glabātāja

+371 27041393 

+ 371 63422961

rita.krumina@liepaja.lv

Lia Mona Ģibiete

izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja 

Pieņemšanas laiki: otrdienās, trešdienās 9-17

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās uz konsultācijām zvanot: +371 29144696.

lia.mona.gibiete@liepaja.lv

Sandra Šēniņa

vēsturniece

+371 27048864

+371 63420274

sandra.senina@liepaja.lv

Zaiga Ventere

lietvede

+371  27089418

+371 63422960 

zaiga.ventere@liepaja.lv

 

Uļjana Gintnere

vadošā pētniece

+371 26349568

+371 63422964

ula.gintnere@liepaja.lv

Inna Gīle

vēsturniece

inna.gile@liepaja.lv

 

Aļona Križeviča

vēsturniece

+371 63422962

 alona.krizevica@liepaja.lv

Anna Norvele

vēsturniece

anna.norvele@liepaja.lv

+371 63422962

 

Antra Brakše

vēsturniece

+371 63422962

antra.brakse@liepaja.lv

Agita Leja

vēsturniece

+371 63422961

agita.leja@liepaja.lv

Jānis Artūrs Tečis

vēsturnieks

+371 26472077

janis.tecis@liepaja.lv

Maruta Eistere

galvenā muzejpedagoģe

+371 29605223 

+371 634 22604

maruta.eistere@liepaja.lv

Gundars Erleckis 

tehniskais direktors

+371 29183903

+371 634 22963

gundars.erleckis@liepaja.lv

KASE: +371 63422327