Igo un Tomasa Kleina Ziemassvētku koncerts "12"

Jau tradicionāli Igo sagaida Ziemassvētkus ar jaunu koncertprogrammu. Šogad tā taps vēl nebijušā duetā ar Tomasu Kleinu, koncertu veidojot kā diapozitīvu vakaru. Liepājas muzejā koncerts notiks 29. decembrī plkst. 18.00.

Agrāk viena no Ziemassvētku laika tradīcijām bija diapozitīvu vakari. Ģimenes un draugi pulcējās, lai dalītos ar piedzīvojumiem un sajūtām. Atgriežoties senā un ne tik senā pagātnē, arī Igo Mūzikas Menedžments sagatavojis diapozitīvus, kurus koncerta laikā varēs kopīgi apskatīt un komentēt.

Dažādos laika periodos gan Igo, gan Tomasa Kleina muzikālā darbība ir bijusi cieši saistīta ar grupu “Līvi”. Tādēļ abi mūziķi ir gatavi atskaņot arī vairākas klausītāju iemīļotas kompozīcijas no šīs grupas repertuāra. Šobrīd skaņu ierakstu studijā notiek darbs pie Igo un Tomasa Kleina kopīgi radītās dziesmas “12”, kas pirmo reizi dzīvā izpildījumā skanēs šajā koncertprogrammā.

Darbosies arī dāvanu tirdziņš, kur būs iespējams iegādāties Igo dizaina zīmola “Akcents personībai” sarūpētās svētku dāvanas.

Koncerts Liepājas muzejā būs arī pēdējā diena, kad šeit apmeklēt Igo grafiku izstādi “Nebijis Gadījums”.

Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs.

Pievienots: 2017-12-05 09:23:29