Izstāde "Dzelzgriezēj, šī pasaule mums jāsagriež" iekļūst ''Pasākumu gada balva 2016”finālā

Lieliski jaunumi!
Februārī LAPPA pasākumu Gada balvas vērtēšanas komisijai Liepājas Kultūras pārvalde prezentēja 5 pasākumus un šobrīd Liepāja ir starp nominētajiem finālistiem 5 kategorijās.
Arī Liepājas Muzeja izstāde-"Dzelzgriežēj, šī pasaule mums jāsagriež", kura tika veidota par godu leģendārajai rokgrupai "Līvi" - ir iekļuvusi šo finālistu sarakstā. Liels paldies Kultūras Pārvaldei par izvirzīšanu un veiksmīgo prezentēšanu! Turam īkšķus, lai veiksmes vēji pūš Liepājas virzienā!

Labākā pasākuma ideja (režija / koncepcija) - publiskais pasākums:
• LR 98.gadadienas koncerts "Liepājas impresijas", producents Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūras pārvalde”
• Gastronomiskā performance “Gadalaiki”, producents Skudras metropole
• “Tramvaji. Sapnis par karnevālu. Sapnis par koncertzāli.” mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2016” ietvaros, producents aģentūra “Pareizā ķīmija” sadarbībā ar biedrību “Kultūras perons”

Labākais publiskais pasākums – tradīcija:
• Liepājas Jūras svētki, producents Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūras pārvalde”
• Dejas izrāde “No Zobena Saule Lēca”, producents biedrība "TDA Katvari"
• “ZZ Čempionāts un ZZ Festivāls 2016”, producents biedrība "Avantis" sadarbībā ar Sponsorking

Labākais bērnu pasākums:
• Liepājas pilsētas egles atklāšanas pasākums "Ciemos pie Ziemassvētku vecīša", producents Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūras pārvalde”
• Lielo leļļu un talismanu svētki 2016, producents Untitled
• “ZZ Čempionāts un ZZ Festivāls 2016” biedrība “Avantis” sadarbībā ar Sponsorking

Labākais orģinālpasākums - seminārs vai konference:
• Domnīcu cikls “Ideju siltumnīca”, producents Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūras pārvalde”
• ABG Global Brand Conference, producents Baltijas Izklaides Aģentūra
• Zviedrijas Biznesa balva 2016, Meduza

Labākā izstāde, ekspozīcija, stends:
• Liepājas muzejs izstāde “Dzelzgriezēj, šī pasaule mums jāsagriež”, producents Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūras pārvalde”

• Schneider Electric pop-up izstāžu stends, producents ASAP Promo
• Izstāde “Sabiedrības iepazīstināšana ar tematisko plānojumu projektiem jaunā Rīgas teritorijas plānojuma līdz 2030. gadam ietvaros”, producents aģentūra “Pareizā ķīmija”

Balvu ieguvējus uzzināsim 28.martā Pasākumu Gada balvas pasniegšanas ceremonijā!

Pievienots: 2017-03-14 16:34:09