Gintas Stavrovskas personālizstāde “21. kilometrs”

No 7. jūlija Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 ir pieejama apskatei Gintas Stavrovskas personālizstāde "21. kilometrs". Mākslinieces darbus raksturo gaišums, vieglums, maigums, sievišķība. Gleznošanas stilam piemīt abstraktas formas un dekoratīvisms.

Gintas Stavrovskas iedvesmas avots ir daba. Saikni ar dabu pastiprina Gintas pēdējo 10 gadu dzīvesvieta ārpus pilsētas burzmas. Asfalta un betona vietā, kur no rītiem modina mašīnu motoru un riepu troksnis, tagad ir vēja un putnu balsis, rasaina zāle, miglas ainavas, ziedošas, smaržojošas pļavas.

21. kilometrs ir šī vieta, kur dabas ietekme ir spēcīgāka par cilvēku radīto ietekmi. Vieta, kur vieglāk elpojas un vieglāk gleznojas. Te esi liecinieks dabas nepārtrauktajām pārmaiņām, vari vērot kā nomainās ziedi, krāsas un gaismas. Te vieglāk nepalaist  garām īsto mirkli.

Māksliniece beigusi Liepājas lietišķās mākslas vidusskolu un absolvējusi Liepājas Universitāti, kur ieguvusi bakalaura grādu mākslā un izglītības zinātņu maģistra grādu. Regulāri no 2000. gada piedalās izstādēs un plenēros Latvijā un aiz tās robežām.

Izstāde Liepājas muzejā ir skatāma no 7. jūlija līdz 30. jūlijam.

Ieeja bez maksas.

Pievienots: 2017-06-22 10:22:39