Svinīgs brīdis muzejā

Piedāvājam ģimenēm un darba kolektīviem Liepājas muzeja greznajā interjerā nosvinēt kādu īpašu un svinīgu brīdi. Muzeja speciālisti izstrādājuši Īpašu programmu gan jaunlaulātajiem, gan Sudraba un Zelta kāzu jubileju svinētājiem. Skolēni aicināti muzeja interjerā svinēt Pēdējo zvanu, liecību saņemšanu un izlaidumus.

Iespējamā programma jaunlaulātajiem

Piedāvājam jaunajam pārim savā kāzu dienā baudīt svinīgus brīžus Liepājas muzeja telpās. Jaunais pāris un viesi ierodoties muzeja vestibilā tiek aicināti doties cauri muzeja ekspozīcijām, izpildot dažādas aktivitātes.

Aktivitāšu laikā jaunajam pārim būs iespēja atcerēties un dalīties atmiņās par savu iepazīšanos, kā arī kopīgi izgatavot vaska svecītes, uzrakstīt viens otram vēstuli, ko viņi drīkstēs izlasīt pēc laulībā pavadītā pirmā gada. Pēc veiksmīgu uzdevumu veikšanas aicinām jauno pāri dejot valsi uz simtgadīja parketa. Savukārt noslēgumā – šampanieša malkošana. Iespējama arī fotogrāfēšanās muzejā, tostarp īpaši muzeja foajē, kas lepojas ar skaisto interjeru un greznajām kāpnēm.

Ja ir vēlēšanās, kāzu reģistrēšanas ceremonija var notikt muzeja telpās vai dārzā.

Svētku uzkodas un dzērienu jāgādā pašiem, piedāvājam glāzes un traukus.

Lai laicīgi pieteiktu svinīgos pasākumus un iepriekš norunātu tikšanos ar muzejpedagogiem pasākuma gaitas precizēšanai, lūdzam zvanīt: +371 29605223 vai +371 634 22604 (Maruta Eistere, Zane Goldmane).

Izcenojumi:

svinīgs brīdis muzejā - EUR 2.13 no dalībnieka